About Us


Gümüş Halı Temizleme,2008’den beri Alanya'nın halı yıkama sektöründe önde gelen isimlerinden olmuş ve siz değerli müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.
 
Sektöre girdiğimiz günden beri kalitesini  her gün arttıran profesyonel ekibimizle halı, koltuk ve battaniye&yorganlarınızın temizliğin de  insan sağlığına uygun antibakteriyel ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktayız.Firmamız gelişen teknoloji dünyasını takip etmekte olup, genişletilmiş ve yenilenmiş makine portföyünden yararlanarak sizlere daha iyi hizmet sunmak için çabalamaktadır.Hijyen,sağlık ve güven firmamızın temel prensibi olup asla ödün vermemektedir.
 
Siz değerli müşterilerimiz, sevdiklerinizle vakit geçirirken biz sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için hijyenik ortamlar hazırlayalım.İş temposundan ya da kendi çabalarınızla tam olarak temizlenmeyen halı ya da koltuklarınız temizlenmediği gibi, bilmeden kullandığınız temizlik ürünleri ve yöntemleri de eşyalarınızın ömrünü ve görünümünü eskitmektedir. Çocuklarınızın güvenle üzerinde oynayabileceği halılar,misafirlerinizin temizlik sırrınızı soracağı koltuklara,evinizde yer vermek için firmamız,müşteri memnuniyeti,hijyen ve hızlı servisiyle kalitesini evinize taşıyor.
 
Gümüş Halı Temizleme ile emin ve güvenilir ellere bırakacağınız halı ya da koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim edilmektedir.Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir.Güveninizi boşa çıkarmayacağız.


 1. Alanya Halı Yıkama
  Ofis : +90 242 515 12 00
                          +90 536 221 62 20
                          +90 535 727 47 91
   info@gumushali.com

   Oba Yolu Üzeri Hacıbaba Caddesi                 Cikcilli / Alanya / Antalya / Türkiye

Copyrights 2015 © Gümüş Halı Temizleme Alanya All rights reserved