Our Cleaning Services-Rug


 Kilimler oldukca fazla çeşidi olan, her zaman daha değerli ve diğer halılara nazaran yapıları itibariyle  daha hassastırlar. Zarar  görmemeleri için hem yıkama hemde  kullanım esnasında çok dikkat etmek gerekir.  Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici kullanılmadan yıkanmamalıdır. İpek karışımlı veya ipek olan kilimler normal halı yıkama şampuanları ile yıkanırsa büyük ölçüde zarar görür. 
Kilimlerinizi evinizden teslim alan personelimiz cinsine göre kiliminize uygulanacak yıkama tekniği hakkında size bilgi verecektir.
 Kök boyası kullanılmış olan kilimlerinizi evde bilinçsizce siler yada çamaşır makinesinde yıkarsanız tüm renkleri birbirine karışır. Böyle bir işlem sonucunda kiliminize telafisi mümkün olmayan hasar vermiş olursunuz.Kilimler çoğunlukla yünden dokunarak yapılmakta ve renkleri kök boya olması sebebiyle en çok suya temas ettiğinde zarar görmektedir  Kilim yıkama işlemi normal bir makine halısı yıkama işlemi gibi asla yapılmamalıdır
Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici  veya uygun şampuan kullanılmadan yıkanmamalıdır. İpek karışımlı veya ipek olan kilimler normal halı yıkama şampuanları ile yıkanırsa büyük ölçüde zarar görür.
Gümüş Halı Temizleme ekibi profesyonel altyapısı ile kilimlerini ilk günkü gibi temiz,hijyenik ve zarar görmemiş bir şekilde teslim eder.  
 


 1. Alanya Halı Yıkama
  Ofis : +90 242 515 12 00
                          +90 536 221 62 20
                          +90 535 727 47 91
   info@gumushali.com

   Oba Yolu Üzeri Hacıbaba Caddesi                 Cikcilli / Alanya / Antalya / Türkiye

Copyrights 2015 © Gümüş Halı Temizleme Alanya All rights reserved